به مناسبت هفته تعاون و تجلیل از تعاون گران برتر

بازدید مشترک معاونت اجتماعی سیاسی فرمانداری به همراه سرپرست نهاد مقام معظم رهبری در امور اهل سنت شهرستان سراوان، ریاست اداره تعاون به همراه جمعی از مدیران شهرستان سراوان از مجموعه درمانی خیریه نور

در این بازدید ضمن آشنایی از نحوه خدمت رسانی این مجموعه و برسی ظرفیت های درمانی، طی بازدید از بخش های مختلف از این مجموعه و نشست مشترک حاضرین در مورد مشکلات و ظرفیت های موسسه بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

تورج جهانی مدیریت درمانگاه خیریه نور ضمن ارایه گزارش از عملکرد و فعالیت های این مجموعه خواستار همکاری دستگاه های اجرایی جهت توسعه و گسترش فعالیت ها و گسترش فضاییی این مجموعه شد.

حجت الاسلام و المسلمين بامري سرپرست نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در شهرستان سراوان ايجاد مجموعه هايي نظير موسسه خيريه نور با نگاه انسان دوستانه به ويژه در شهرستان هاي مرزي كه مي توانست جولانگاه دشمنان باشد شايسته قدرداني و سپاسگذاري است.

ايشان اين اقدامات را به معامله با خداوند توصيف كرد و تاكيد كردند گام شما براي رضاي حق را پروردگار در هزاران گام خير ديگر همراهي خواهد نمود و صبر براي دريافت پاداش از جانب حق را به دست اندركاران اين مجموعه توصيه كردند.

دكتر محمدي معاون سياسي و اجتماعي فرماندار ضمن تبريك هفته تعاون و قدرداني از زحمات اين مجموعه درماني و موسسه خيريه بر گسترش فضايي آن در كنار الگوسازي و ايجاد شعبه هاي ديگر اين مجموعه در شهرستان هاي همجوار تاكيد و توصيه نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *