افتتاح کلینیک زیبایی مجموعه درمانی خیریه نور

ارائه خدمات :

– فیلر
– مزوتراپی
– بوتاکس
– هیدروفیشیال تخصصی
– بلفاروپلاستی
– پلاسما جت

از بین بردن ریزش مو -روشن کردن پوست – از بین بردن چین و چروک های پیشانی و دور چشم – جوانسازی پوست – رفع جای جوش – خال برداری و . . . 

ادامه خواندن “افتتاح کلینیک زیبایی مجموعه درمانی خیریه نور”

بازديد فرمانده قرارگاه شهيد سجاد(ع) شهرستان سراوان از مجموعه درماني خيريه نور

سردار حسين ظريفي فرمانده قرارگاه شهيد سجاد(ع) طي اين بازديد ضمن گراميداشت  هفته دفاع مقدس، با حضور در بخش هاي مختلف اين مجموعه با ظرفيت هاي اين سازمان مردم نهاد از نزديك آشنا و از تلاش پزشكان و پرسنل در حال فعاليت قدرداني نمودند .

ادامه خواندن “بازديد فرمانده قرارگاه شهيد سجاد(ع) شهرستان سراوان از مجموعه درماني خيريه نور”

به مناسبت هفته تعاون و تجلیل از تعاون گران برتر

بازدید مشترک معاونت اجتماعی سیاسی فرمانداری به همراه سرپرست نهاد مقام معظم رهبری در امور اهل سنت شهرستان سراوان، ریاست اداره تعاون به همراه جمعی از مدیران شهرستان سراوان از مجموعه درمانی خیریه نور

ادامه خواندن “به مناسبت هفته تعاون و تجلیل از تعاون گران برتر”

بازدید فرماندار شهرستان سراوان به همراه معاونت سیاسی و اجتماعی از مجموعه خیریه نور به مناسبت روز مشارکت های اجتماعی

سعید تجلیلی فرماندار شهرستان سراوان به همراه محمدی معاونت سیاسی و اجتماعی ضمن بازدید از بخش های مختلف مجموعه درمانی خیریه نور طی نشستی مشترک با موسسین این مجموعه و موسسه خیریه یاوران نور سیستان و بلوچستان با چگونگی فعالیت های این موسسه از نزدیک آشنا و ضمن بحث و تبادل نظر بر گسترش دادن فعالیت ها و توسعه فضایی این درمانگاه تاکید کردند.

ادامه خواندن “بازدید فرماندار شهرستان سراوان به همراه معاونت سیاسی و اجتماعی از مجموعه خیریه نور به مناسبت روز مشارکت های اجتماعی”